SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Guild Wars

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem

Guild Wars

Ncsoft tarafından yayınlanan Guild Wars birçok online kullanıcı kitlesine sahiptir. Dünya genelinde eş zamanlı olarak oynanan oyun Guild Wars Serisi olarak ayrı bir online oyun koleksiyonu niteliği de taşır

MMORPG fantastik oyun severlerin tercihlerinde her zaman üst sıralarda yer alan Guild Wars Ejderha savaşları ile oyuncularına görsel bir şölen de sunar.

Karakter kişiselleştirme seçenekleriniz oldukça ileri düzeydedir. Ancak bazı aksesuar ve kıyafetler için oyun parasına gereksiniminiz olacaktır. Görevler sonucunda yeteri kadar oyun parası elde edemiyorsanız atagame.net oyun kredilerini gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

Oyun Dünya genelinde birçok şekilde indirilebilir. İhtiyacınız olan Heroic Edition EU CD Key çok uygun fiyatlar ile atagame.net güvencesi altında sizleri beklemektedir.

online olan oyun sayesinde aynı zamanda keyifli vakit geçirirken, aynı zamanda da sizlere yeni arkadaşlıklar kurma fırsatı da sunar.
Gem 2000 Card gereksiniminiz de yine sizleri atagame.net de çok ucuz fiyatlara beklemektedir.

Oyunda seçim yapabileceğiniz 5 adet ırk vardır. Asura, Charr,Human,Norn, Sylvari bu ırkların isimleridir. Ayrıca hangi ırka sahip olursanız olun, oldukça bol sınıf seçimine de sahipsinizdir.
Seçebileceğiniz sınıflar ise; Elementalist,Warrior,Ranger, Necromancer, Guardıan, Thief,Engineer ve Mesmer’dir.
Hangi sınıfa dahil olursanız olun üstün yetenekleriniz olacaktır. Seviyeniz ilerledikçe yetenekleriniz de gelişecektir.