SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

GoodGame Empire

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem

Goodgame Empire Yakutu

Goodgame Empire geliştirme ve yönetme mantığına dayalı şahane bir strateji oyunudur.
Empire’de küçük bir alanla giriş yaptığınız oyunda başarılı adımlar ile ilerlediğinizde kısa bir süre sonra güçlü bir imparatorluğunuz olacaktır.

Online olarak dünya genelinde eş zamanlı oynanan oyunda gelişiminiz sırasında diğer imparatorluklarla bazen birlik oluşturmanın, bazen de kıyasıya savaşın tadına varacaksınız.

Oyuna kullanıcı adınız ve mail hesabınız ile pratik bir şekilde giriş yaptıktan sonra İmparatorluğunuzu geliştirmek üzere minik adımlar atmaya başlayabilirsiniz.

Oyunun müzik arşivi ve ses efektleri oldukça kaliteli ve eğlencelidir. Grafik ise oldukça detay çizimlere sahiptir. Binalarınızda ve ojelerinizde birçok detaya yer verilmiş grafik çizimler dikkatinizi çekecektir.


Online Strateji Oyunu olan Goodgame Empire’de savaşlara girmeden önce özellikle kışlanızı kurmalısınız. Ve diğer tüm binalarınızı yeterli seviyede geliştirmiş olmalısınız. Yakut birikiminiz bu aşamalarda size çok gerekli olacaktır. Yeterli seviyede yakuta sahip değilseniz atagame.net den çok ucuz fiyatlara goodgame empire yakut satın alabilirsiniz.

Empire oynarken binalarınızı geliştirmeye ve madenlerinizi güzel bir strateji ile eşit dağılımına dikkat etmeniz yanı sıra, Sürekli güncellenen görevleri yerine getirmeye de özen göstermelisiniz. Görevler oyunda sizi bir nevi yönlendirme işlevi de yapmaktadır. Bu sekilde daha hızla büyük bir İmparatorluk olabilirsiniz.

madenlerinizin ve binalarınızın gelişiminde gerekli olan objeleri, veya özel donanımlı askerleri kışlanıza kazandırmak için atagame.net ile pratik bir şekilde yakut satın alabilirsiniz.