SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Goodgame Cafe

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem

Good Game Cafe Doları

Good Game Cafe oyunu tarayıcı tabanlı bir oyundur. Dünya genelinde online olarak oynanabilir. Facebook oyun sayfanızdan da sürekli olarak aktif kullanıcılarla iletişim halinde olabilir. Oyunda başarılı olabilmeniz için gerekli tüm yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Online işletme mantığı ile oynanan oyunda bir cafe açarsınız. Oyuna birkaç küçük servis ve birkaç müşteri ile giriş yaparsınız. Oyunda ilerleme kaydettikçe menünüz çeşitlenir. Müşteri sayınız artar ve takiben kazancınız da çoğalır.

Goodgame Cafe oyununda menünüz için gerekli malzemeler için ve diğer ilerleme kaydetmenize fayda sağlayacak objeler Cafe doları ile satın alınabilir.
Atagame.net ile çok ucuz fiyatlara Cafe Doları satın alabilirsiniz.
Oyunda ilerleme kaydettikçe cafenizde yiyecekler, kekler satmaya başlayacaksınız. Müşteri memnuniyeti önemlidir. Ayrıca bazı tarifler de oyunun kilit görevleri arasındadır.
Atagame.net oyun desteği ile altın yükleyerek yeni tarifleriniz için gerekli malzemeleri satın alabilirsiniz.

İşletmeci ruhuna sahip kişilerin oldukça dikkatini çeken ve aynı zamanda beğenisini kazanan oyunun oynanması da oldukça kolaydır. Maus ile kontrol edilen oyun aynı zamanda otomatik kontrol seçeneği ile bazı birkaç adımı kendisi gerçekleştirmektedir