SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Gladiatus

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
Gameforge 6 TRY E-Pin - Kumpara25 6.00 TL Satın Al
Gameforge 12 TRY E-Pin - Kumpara55 12.00 TL Satın Al
Gameforge 30 TRY E-Pin - Kumpara135 30.00 TL Satın Al
Gameforge 60 TRY E-Pin - Kumpara275 60.00 TL Satın Al
Gameforge 150 TRY E-Pin - Kumpara685 150.00 TL Satın Al
Gameforge 300 TRY E-Pin - Kumpara1375 300.00 TL Satın Al

Gladiatus Yakut Alışverişi

Gladiatus Dönem özelliği taşıyan online savaş oyunudur. GameForge tarafından yayınlanan oyun birçok ülkede eş zamanlı olarak oynanır.
Roma Tarihini tüm detayları ile oyuncularına sunan oyunun grafik özellikleri oldukça başarılıdır.
Geniş bir grafik arşivine sahip olmasına rağmen oyun birçok bilgisayarda desteklenir.
Roma’da hayatta kalma mücadelesi veren Gladyatörler aynı zamanda vahşi hayvanlarla da mücadele içindedir.
Gladiatus’a kolay bir üyelik işleminden sonra kolayca giriş yapabilirsiniz. Karakter kişiselleştirme özellikleri oldukça gelişmiştir. Ancak kişiselleştirme sırasında birçok değerli aksesuar oyun için değerli bir maden olan Yakut sayesinde satın alınabilir. Atagame.net güvencesi ile ucuz fiyatlara oyununuza Yakut yüklemesi yapabilirsiniz.
Oyun içerisinde sürekli yenilenen görevler de oyuna süreklilik kazandırır. Kahraman Gladyatörler bu görevleri yerine getirdikçe hem yüklü olarak Yakut kazanırlar, hem de oyun puanı kazanırlar.
Ancak oyunda yeni iseniz görev yapmakta zorlanabilirsiniz. Atagame.net’den pratik bir şekilde yakut satın alarak görevler sonucu elde edeceğiniz materyallere kolayca ulaşabilirsiniz.

Oyunda savaşlar sonucu ilerlemenin mümkün olduğu gibi, geniş bir haritaya sahip oyunda keşif görevleri de ilerlemenize katkıda bulunmaktadır.
Eğer Gladiatus’da bir meslek edinirseniz. Online olmadığınız süreçte de karakteriniz size Yakut kazandırmaya devam edecektir.