SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Fifa 15

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
Fifa 15 Origin Cd Key - Kumpara350 79.96 TL Satın Al
Fifa 15 - 2200 Fut Points - Kumpara295 66.63 TL Satın Al

Fifa 15 Coins Al

FIFA uzun yıllardır futbol oyunları severlerin gözdesi olarak kalmış bir oyun serisidir.
Fifa’nın tahtı bir dönem PES serileri ile sallantıya girse de kısa süre sonra geliştirilmiş FİFA serilerinin yayınlanması ile tekrar kullanıcıları fethetmiştir.
FİFA 15 ise oyun serisinin son sürümleri arasındadır. Online futbol oyunları severler için tüm gereksinimler gözden geçirilerek yenilenmiş ve tasarlanmıştır.
Oyun hemen her bilgisayarda desteklenir. Ses ve grafik özellikleri oldukça gelişmiştir. Her kullanıcı kendi takımını kurma, Forma dizaynı, Maç süreleri gibi birçok noktayı kendi istekleri doğrultusunda belirleyebilmektedir.
Ancak oyunda coin birikiminiz de önemlidir. Kimi özel aksesuar ve birçok kilit oyun hamlesi için coin kullanımı geçerlidir. Coin oyunun para birimidir. Atagame.net en ucuz coins satın alma imkanını sizlere güvenli ve pratik bir şekilde sağlamaktadır.

EA games tarafından yayınlanan FİFA 15 sürümü için FİFA oyununu sıfırdan kurmanız gerekmez. Ancak çeşitli güncellemeler yapmanız gerekir.

Liverpool,Manchester City,Chelsea,Borussia Dortmund,Boca Juniors,Napoli,Barcelona,PSG FİFA 15 de bulunan temel takımlardır.

Oyunun dikkat çeken en güzel özelliği ise FİFA 15 sürümünde oyuncuların mimiklerine kadar birçok detayın verilmiş olmasıdır. Çeşitli pozisyonlara göre kızgınlık, sevinç, zafer gibi birçok mimik detayı futbolcularınızın yüzünden okunacaktır.


Pratik ve Güvenli bir şekilde atagame.net den FİFA 15 Origin CD Key satın alabilirsiniz.
Yine takımınız için gerekli olan Ultimate Team 2200 Points oldukça uygun fiyatlara sizlere sunulmaktadır.