SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

The Elder Scrolls

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
The Elder Scrolls V: Skyrim - Kumpara115 23.87 TL Satın Al
The Elder Scrolls Online Standard Edition - Kumpara190 76.23 TL Satın Al
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - Kumpara445 88.99 TL Satın Al

The Elder Scrolls PC


The Elder Scrolls  muhteşem ötesi bir rol yapma oyunudur. Birçok alanda ödül alan bu oyun neredeyse 20 yıldır online oyun severlerin gözdesidir. Oyun dünyasına giriş yaptığında online olmayan bu bilgisayar oyunu, yenilenen online içeriği ile hayran kitlesini daha da artırmıştır.

The Elder Scrolls fantastik içerikli serisi ile de MMORPG sıralamasında üst seviyelerde yer almaktadır.

Oyunun kendisine ait destansı bir hikayesi vardır. Özetleyecek olursak;

Büyük bir kıtada birbirlerine üstünlük ve güç gösterisi yapan, 3 güçlü birlik vardır. Hikayenin temeli oyunda var olan Skyrim ve Dragonborn’un devrinden 1000 yıl geçmişine dayanmaktadır.

yüzyıllar süren bu var olma mücadelesi oyuna inanılmaz bir rekabet ortamı kazandırmaktadır. Her ırkın kendi alanında ayrı üstün güce de sahip  olması bu mücadeleyi daha da karmaşık hale getirmektedir.Oyunda savaşma yanında kahramanlar sürekli bir keşif halindedirler de. Mağaralar,zindanlar , zorlu yollar inanılmaz karmaşık ama bir o kadar da kusursuz grafiklerle hazırlanmıştır.

PVP savaşları da oyuncuların heyecan ile bekledikleri bir oyun modudur.

Atagame.net kullanıcılarına The Elder Scrolls V: Skyrim gereksinimlerini çok ucuz fiyatlara karşılama imkanı sunmaktadır.

Oyunda standart güçlü karakterler bulunmasının yanı sıra, karakter kişiselleştirme seçenekleriniz de oldukça gelişmiştir.

atagame.net pratikliği ve uygun fiyatları ile en kısa sürede The Elder Scrolls Edition Cd Key satın alarak siz de bir an önce bu macera yüklü savaşta yerinizi almalısınız.