SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Desert Operations

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
180 Elmas - Kumpara270 54,34 TL Stok Yok

Desert Operations

Desert Operations oldukça geliştirilmiş bir video savaş oyunudur.
Oyuna giriş işlemleri oldukça basittir. Dilerseniz oyunun kendi sitesi üzerinden dilerseniz de facebook hesabınız ile kayıt yapabilirsiniz. Kısa süren üyelik işlemi sonrasında oyuncu isminizi belirleyerek oyuna başlarsınız.
Desert Operations savaş oyunu ve strateji oyunu severleri bu platformda bir araya toplamayı başarmıştır. Savaş ve aksiyon içerikli oyunda gelişiminizi de aynı zamanda sağlamalısınız. Kumanda merkezinizi inşa edip geliştirmek zorundasınızdır.

Oyun içerisinde her adımınız için Para ve elmas sahibi olmanız oldukça önemlidir. Atagame.net ile pratik bir şekilde Elmas satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Desert Operations da yaptığınız her gelişme size yeni bir unvan kazandıracak ve bu unvanlar da oyundaki başarı seviyenizi belirleyecektir.

Oyun içerisinde sürekli olarak yönlendirme ve bilgilendirme mesajlarınız olacaktır. Bunları takip etmeniz gereklidir.

Komutan, Donanma kesici, Silah uzmanı, Silah Delisi, Kara Kuvvetleri Başkomutanı, Hava Kuvvetleri Başkomutanı, Piri Reis, Savunma Yüksek Lisansı, Karun, Varyemez Amca, Savaş Lordu, DR.Ticaret uzmanı, Kelle Avcısı , Üretici , 007 , Sadık Komutan ve Kaşif unvanlardan bazılarıdır. Bu unvanlara sahip olmanız için gereksinimler ünvanlara göre değişim göstermektedir.
Kimilerinde çok yüklü bir servete sahip olmanız gerekir. Kimilerinde ciddi anlamda ticari girişimlerde bulunmanız gerekir. Bazılarında ise kıyasıya öldürücü mücadeleye girmeniz gerekir.
Hızla unvan kazanabilmek için atagame.net imkanınızı kullanarak oyununuza elmas satın alabilirsiniz.
Savaşlarda başarılı olmanızı sağlayacak değerli silahlar da yine yüklü miktarda elmas ile satın alınabilmektedir.