SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Counter Strike Nexon

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem

Counter Strike


Counter-Strike Yüzlerce oyuncusu olan popüler Half-Life online savaş oyununun eklenti sürümü olarak ortaya çıkmıştır.
En az Half-Life kadar ilgi gören eklenti sürümü daha sonra Valve Corporation tarafından geliştirilerek bağımsız oyun olarak piyasaya sürülmüştür.
Cs olarak da tanınan online savaş oyunu Condition Zero, Source ve Anthology olarak üç farklı sürüme de sahiptir.
Global Offensive ise Counter Strike Oyuncularına en son sunulan sürümüdür.

Oyunda legal ve İllegal gruplar vardır. Bu gruplardan birine dahil olarak oyunda ilerleme kaydetmeye çalışırsınız. Ücretsiz olarak sahip olunabilinen sürümler vardır ancak oyunun birçok yerinde oyun kredilerine ihtiyaç duyarsınız. Atagame.net oyun kredilerini gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.
Oyunda grubunuza Famas veya Galil kazanmanız oldukça önemlidir. Ayrıca oyunda kullanılması gereken değerli silahlar da yüklü miktarda Cash gerektirmektedir. En ucuz fiyatlara atagame’den Cash satın alabilirsiniz.

Oyunda hedeflerinizi kolayca bulamanıza ve görevlerinizi kolayca gerçekleştirmenize önemli ölçüde katkısı olan harita sistemi kullanılmaktadır.

Bomba İmha etme, Rehine kurtarma operasyonları, Hapishane görevleri, Suikastlar ve Kaçış oyunda yapılması gereken görevler ve etaplardır.

Oldukça detaylı düşünülerek tasarlanmış olan bu sürükleyici online savaş oyununa en kısa zamanda dahil olmanızı tavsiye ediyoruz. Counter Strike Cash ve diğer oyun gereksinimleri için atagame.net fırsatlarını takip ediniz.