SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Combat Arms

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem

Combat Arms

Combat Arms Doobic Studios tarafından geliştirilmiştir. MMOFPS grubu oyunlarından olan online savaş oyununu Nexon yayınlamıştır.
Sürükleyici bir tasarıma sahip olan oyunun birden fazla oyun modu bulunur. Oyun yetinize göre dilediğiniz modda oynama imkanınız vardır.
Oyun konu olarak 20.YY da yaşanan savaşları ele almıştır. Oyun içerisinde kullanılan silahların tasarımı da oldukça beğeni toplar. Neredeyse gerçeklerinin birer kopyası olan oyun silahlarını yüklü miktarlarda oyun parası olan google play  ile sahip olursunuz.
Cash oyun görevleri yerine getirilerek ve savaşlarda galip gelerek kazanılır. Henüz bu seviyede ilerleyemediyseniz atagame.net ile en ucuz fiyatlara google play  satın alabilirsiniz.

Oyun içerisinde karakter kişiselleştirme seçenekleriniz oldukça renklidir. Aksesuar olarak bandana, gözlük şapka vs. kullanabiliyorsunuz. Bunun için pratik olarak atagame.net’den cash yükleyebilirsiniz.

Oyuna renk katan diğer özellikler de savaşlarda kullanılan yardımcı mühimmatlardır. Çok özellikli dürbünler, susturucular, şarjörler silah modellerine meraklı olan kişilerin oyun içerisinde oldukça dikkatini çeker.

Savaşlar sırasında dilerseniz videonuzu çekebilir ve dilediğiniz sosyal paylaşım ağında yayınlayabilirsiniz.

Oyuna son olarak klan özelliği eklenmiştir. Klan savaşları ile kendinize sosyal çevre de edinmeniz mümkün.


Öncelikle http://tr.nexoneu.com/ sitesine giriş yapınız  ve ÜYE GİRİŞİ yapınız.
Açılan sayfada SATIN AL butonuna tıklayınız. 
Ülke Seçiniz’ Sekmesinden TURKEY seçiniz. Ön ödemeli kart sekmesinden seçiniz. Ortadaki kısma EPİN kodunuzu yazınız-z ve GİRİŞ butonuna tıklayınız.  Bilgileri kontrol ettikten sonra SATIN AL butonuna tıklayınız.
İşleminiz tamamlanacaktır. 

Keyifli Oyunlar!