SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Bombom

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
300 Bombom Kupon 2 TRY - Kumpara10 1.97 TL Satın Al
750 Bombom Kupon 5 TRY - Kumpara25 4.88 TL Satın Al
1.500 Bombom Kupon 10 TRY - Kumpara50 9.86 TL Satın Al
2.250 Bombom Kupon 15 TRY - Kumpara75 14.79 TL Satın Al
4.500 Bombom Kupon 30 TRY - Kumpara150 29.30 TL Satın Al
7.500 Bombom Kupon 50 TRY - Kumpara255 49.29 TL Satın Al
11.250 Bombom Kupon 75 TRY - Kumpara380 73.94 TL Satın Al
15.000 Bombom Kupon 100 TRY - Kumpara510 98.58 TL Satın Al
45.000 Bombom Kupon 300 TRY - Kumpara1535 295.74 TL Satın Al
75.000 Bombom Kupon 500 TRY - Kumpara2510 492.90 TL Satın Al

Bombom Elex Kupon

Bombom çok renkli grafiklere sahip bir strateji oyunudur. Oyuna sıfırdan bir giriş yaparsınız ve mantığınızı kullanarak şehrinizi geliştirirsiniz.
online olması bu strateji oyununa heyecan katmaktadır çünkü siz ilerledikçe açık hedef haline geleceksiniz. Diğer oyuncular kimi zaman size saldırılarda bulunup yok etmek isteyecek kimi zaman da dayanışma yapmaya kalkışacak.
oyunda geliştirmeniz gereken birçok birim bulunmaktadır bu makalemizde bu sistemleri kısaca anlatmaya çalışacağız.
Oyunda bir onur listesi vardır burada günlük olarak bilgilerinizi gözlemleyebilirsiniz. Gücünüz,karizmanız ve turnuva sonuçlarınız burada listelenmektedir.
Demirci Atölyesi; burası inşaat yapabilmeniz için özellikle geliştirmeniz gereken bir alandır. Oyununuzun teçhizat ihtiyacını buradan karşılarsınız.
Oyun salonunda isterseniz tek olarak isterseniz arkadaşlarınızla savaşlar yapabilir. Gücünüzü sınayabilirsiniz.
Açık Arttırma Alanında ise oyununuz için gerekli birbirinden değerli objeleri, ürünleri satın alabilirsiniz. Veya satışta bulunarak birliğinize para kazandırabilirsiniz.
Birlik Kulübünde ise eğer bir birliğe sahip değil iseniz listeyi inceleyip size en uygun olan birliğe giriş yapabilirsiniz.
Evlendirme Dairesinde ise tek taş yüzük satın alarak dilediğiniz bir kullanıcıya evlenme teklifinde bulunabilirsiniz.

Çiftlik ise ilerideki seviyelerde sahip olabileceğiniz bir birimdir. Çiftliğe sahip olduktan sonra tohumlarınızı yetiştirebilirsiniz. Gelişen tarlalarınızdan ürünlerini toplayıp satabilirsiniz. Ayrıca diğer birliklerin tarlalarını da yağmalama imkanınızı oluşmaktadır.
Alışveriş merkezi ise en çok kullanacağınız birimdir. Burada ihtiyacınız olan birçok şeyi satın alabilirsiniz.
Keşif rıhtımı ise size ekstra para ve ödül kazandıracak bir alandır. Burada dilediğiniz zaman canavarlarla savaşarak gücünüzü de sınayabilirsiniz.
Günlük hazine kutusu ise oyun için çok önemlidir. Hergün yenilenen kutuda günün belirli saatlerinde hediye dağıtılmaktadır.
Bombom basit bir oyun gibi görünse de aslında çok derinlemesine bir içeriğe sahiptir. Online oluşu da oyunun sürekli gelişmesini ve aktif kalmasını sağlamaktadır.

En ucuz bombom elex kuponu Atagame'de. 

Dünyada ve tüm Türkiye’de tüm oyuncuların tutkuyla bağlandığı Bombom, yaş farkı gözetmeksizin her yaştan oyuncuya hitap eden bir oyun. Elex-Tech  tarafından yayınlanan oyun eğlenceli grafik özellikleri ve ses efektleriyle görsel bir şölen oluşturuyor.

Siz de bol silah ve kostüm seçenekli Bombom dünyasına adm atın, karakterinizi geliştirin ve tecrübe kazandıkça rakipleriniz arasından sıyrılın.

http://web.337.com/tr/bombom/ adresinden hesabınıza giriş yapın. Açılacak oyun sayfasının altında bulunan 'Yükleme' butonuna tıklayın. Açılan ödeme ekranında 'Atagame' seçeneğini seçerek sayfanın altından almış olduğunuz epin tutarını seçin ve 'Ödeme' butonuna tıklayın.

 Karşınıza çıkacak Ecode kısmına almış olduğunuz e-pin kodunu girin ve  'Devam Et' butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın. Keyifli oyunlar!