SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Archlord II

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem

Archlord Wcoin

Archlord BenX filmi ile adından çok söz ettirmiş ünlü bir oyundur. Chantra dünyasında yaşanan oyun Fantezi bir bilim kurgu ve savaş oyunudur.
Grafikleri mükemmel ötesidir. Müzikleri apayrı bir atmosfer yaratmaktadır oyunda.
Archlord müziklerini Londra’nın en kaliteli orkestrasının da yaptığı söylentilerde bulunmaktadır.
Bu oyuna giriş yapıldıktan sonra gerçek dünya ile tüm bağlantı kopmaktadır. Oyun adeta bir büyü gibi sizi apayrı bir dünyaya ışınlamaktadır.
Oyunun temelinde 5 temel element kavramı yer almaktadır. Bu beş elementin zaman zaman uyumu ama daha çok savaşına tanık olacaksınız.
Oyun kolayca bilgisayarlara yüklenmektedir. Ancak ilerleyen seviyelerde üyelik sistemleri kullanılmaktadır. Üye olarak giriş yapmanız size birçok avantaj kazandırmaktadır. Oyuna giriş yapmadan önce Atagame üyelik avantajlarını incelemelisiniz.
Oyunda üç farklı ırk bulunmaktadır. Humanlar, Orclar ve Elfler vardır. Hangi ırkı seçerseniz seçin olağan üstü yeteneklere sahip karakterle karşılaşacaksınız.
Oyunda kişiselleştirme oldukça detaylı tasarlanmıştır. Kişiselleştirme de gerekli olan oyun parası ihtiyacınızı Atagame imkanları ile karşılayabilirsiniz.
Oyuncularda ırk ve ülke seçimi karışıklık hissine kapılmalarına neden olsa da. Bu aşamadan sonra oyun çok akıcı ilerlemektedir. Sürekli güncellenen görevlerle her saniyenizi dolu dolu bir maceranın içinde geçireceksiniz.
Oyunda yerine getirilen görevler ve savaşlar sonucunda Wcoin kazanılmaktadır. Bu Wcoinlerle charınız için gerekli olan birçok değerli itemi alabilirsiniz.
Savaşlara karakterinizi daha donanımlı bir şekilde sokmak isterseniz de Atagame’den Wcoin satın alabilirsiniz.En ucuz Archlord wcoin Atagame'de