SATIŞ YAP
Sepetim Boş
,

Aion

Ürün Sms ile Al KumPara Puan Fiyat Adet İşlem
Gameforge 6 TRY E-Pin - Kumpara25 6.00 TL Satın Al
Gameforge 12 TRY E-Pin - Kumpara55 12.00 TL Satın Al
Gameforge 30 TRY E-Pin - Kumpara135 30.00 TL Satın Al
Gameforge 60 TRY E-Pin - Kumpara275 60.00 TL Satın Al
Gameforge 150 TRY E-Pin - Kumpara685 150.00 TL Satın Al
Gameforge 300 TRY E-Pin - Kumpara1375 300.00 TL Satın Al

Aion Coins

Aion Aynı zaman diliminde birçok ülkeden birçok oyuncunun online olarak oynadığı bir savaş oyunudur. Fantastik rol yapma oyunları grubuna giren Aion’un çok geniş bir oyuncu kitlesi vardır.
Oyun Wow ile kıyasıya bir rekabet içindedir. Her iki oyunda bu rekabetten olumlu olarak beslenmektedir.
Aion avatarları kişiselleştirme açısından çok zengin özelliklere sahiptir. Ancak birçok özel kıyafet oyun parası ile satın alınabilmektedir. Atagame.net den Coins satın alabilerek bu kıyafetlere sahip olabilirsiniz.
Oyunda özel binek hayvanlar ve kanat ekleme gibi birçok özellik katıcı özellik vardır. Kanat eklentisi oyuna büyük bir farklılık kazandırmıştır. Kanat satın alabilmek için Atagame güvencesi ile oyun kredisi satın alınız.
Oyun çok geniş bir haritaya sahiptir. Şehirler, tehlikeli bölgeler, düşman gruplar haritada oldukça başarılı detaylandırılmıştır.
bu harita yardımı ile yönlendirilerek oyuna girdiğiniz andan itibaren görevlerinizi başarı ile yerine getirebilirsiniz.
bu küçük görevler size tecrübe puanı ,oyun parası ve dövüş sırasında kullanabileceğiniz itemler kazandırmaktadır.
Daha fazla item ve oyun parasına sahip olmak için Atagame.net’den coins satın alabilirsiniz.

Oyunda kanat eklentiniz aktif olana kadar bir süre zorlanırsınız. Bu süreç içinde kendinize sosyal bir çevre oluşturabilirsiniz. Kanatlarınız aktif olduktan sonra kendi grubunuzla amansız savaşlarda yerinizi alabilirsiniz.
Oyunda karakterlerin sahip olduğu birçok mimik ve jestler de Oyun içinde avatarlar arası bir bağ oluşturmaktadır. Aktif sosyal gruplar meydana gelmektedir.

En ucuz Aion coins nerede satılıyor diyorsanız cevap Atagame. 6 yıldır hizmetinizdeyizÖncelikle oyunun web sitesine üyelik bilgilerinizle giriş yapınız ve 'Dükkan' butonuna tıklayınız. Ardından açılan sayfada 'AION Sikkesi Edin' butonuna tıklayınız.Almak istediğiniz miktarı seçerek Mangır Kart butonuna tıklayınız. Ardından sözleşmeyi onaylayarak 'Şimdi Satın Al' butonuna tıklayınız. Keyifli oyunlar!